Pozwól wieszać plakaty

Rodzice często marzą o tym, żeby ich pociechy miały podobny do nich gust. Właśnie dlatego wydaje im się, że kiedy raz urządzą pokój swojego nastolatka, już nic nie powinno się w nim zmienić. Tymczasem młodzież zwykle chce, żeby zamieszkiwane cztery ściany odzwierciedlały ich pasje i upodobania.

https://gracja.cieszyn.pl/zadaszenia-basenow/

Na widok plakatów zawieszanych w dziecięcym pokoju zwykle reagujemy niezbyt przychylnie. Czasami namawiamy pociechy, żeby dekorowały raczej meble, na których nie pozostaną ślady. Oczywiście, jest to jakieś rozwiązanie.

Zanim jednak zrobisz swojemu nastoletniemu dziecku awanturę o zabrudzoną ścianę, zastanów się, jak często musisz je odmalowywać. W niektórych przypadkach decydujemy się na powierzchowny remont znacznie częściej niż na zmianę plakatów. Podsuń też swojej latorośli masę mocującą, która pozwoli przylepiać co tylko zechce, bez zostawiania śladów.

Zdarza się, że nastolatek marzy o wymalowaniu na ścianie własnego dzieła. To, czy się na to zgodzisz, zależy tylko i wyłącznie od twoich upodobań. Warto rozważyć, czy dziecko powinno stworzyć coś samodzielnie, czy skorzystać z pomocy kogoś z zewnątrz.

Nigdy jednak nie pozwól na wykonanie graffiti w pokoju – kiedy się znudzi, jest prawie niemożliwe do zamalowania.

meble na wymiar niepołomice producent kostki brukowej