Lampki przeganiające potwory

Kiedy urządzasz pokój kilkulatka, zwykle przywiązujesz dużą uwagę do koloru ścian i odpowiednio dobranych dodatków. Starasz się, żeby lokum malucha wyglądało uroczo, chociaż podświadomie wiesz, że przez większość czasu będzie panował w nim niesamowity bałagan.

Nie zapominaj, że bardzo ważnym elementem wystroju jest odpowiednie oświetlenie. Prawidłowo skomponowane światło może nie tylko dodać uroku pomieszczeniu.

Ma również znaczenie ze względów zdrowotnych. Maluch, który zaczyna rysować i malować, a z czasem również czytać czy odrabiać lekcje, powinien mieć możliwość zapalenia umieszczonej na biurku czy stoliku, odpowiednio ustawionej, lampki.

Światła w dziecięcym pokoju są bardzo ważne również w nocy. Kiedy twojej latorośli śnią się koszmary, powinna mieć w zasięgu ręki włącznik do niezbyt ostrej lampki nocnej.

Doskonałym rozwiązaniem są także niewielkie lampy umieszczane bezpośrednio w kontakcie, które przez całą noc emitują delikatne, przytłumione światło w różnych kolorach, a jednocześnie nie przeszkadzają w zasypianiu. Wiele radości dostarczą także fosforyzujące naklejki umieszczone na suficie lub drzwiach szafy.

W zależności od potrzeb, mogą mieć różne kształty i wielkości.

meble na wymiar niepołomice świece gotyckie