Salon – forum domowników

Wśród dostępnych pomieszczeń powinno znaleźć się miejsce dla pokoju dziennego, zwanego nieco bardziej elegancko salonem. Rolą salonu jest ogniskować wspólne życie rodzinne, ale także towarzyskie.

W salonie zwykle spędza się wspólne wieczory przed telewizorem, zjada się niedzielne posiłki, jak też urządza prywatki. Podejmowanie gości w salonie to optimum, albowiem pokój ten jest z reguły największy i najprościej przygotować go na pobyt kilku, a czasami kilkunastu osób.

Przestaje on wtedy być osobistą i zamkniętą przestrzenią stałych lokatorów, a niejako wychodzi naprzód, zapraszając ludzi z zewnątrz. Ciągle jest jednakże wizytówką naszego zmysłu estetycznego i osobowości, więc nie musimy niczego kryć.

Dobrze pomyślany salon powinien być ustawny. Chodzi o to, by dało się rozsunąć stół, postawić więcej krzeseł i dać każdemu szansę na wygodne spędzenie czasu.

Umywalki designerskie

Zwykle pokój dzienny funkcjonuje także jako kącik telewizyjny. Sprzęt audiowizualny należy tak ulokować, by wszyscy mogli cieszyć się dobrą jakością obrazu i dźwięku.

panele fotowoltaiczne sklep internetowy www.eastma.com.pl