Czas na pogadanie

Facebook, zarówno w wersji na stronie internetowej, jak i mobilnej, cieszy się ciągle nieustająca popularnością wśród użytkowników. Otwiera świat wielu nowych możliwości, podaje praktycznie „od ręki” informacje na temat znajomych, ale też wiadomości z kraju, ze świata, czy z własnego podwórka, na przykład z uczelni.

Czat na Facebooku to jedna z najpopularniejszych form kontaktu ze światem, która, co niebezpieczne, często zastępuje prawdziwe rozmowy. Jednak Facebook postanowił wykorzystać ten trend, tworząc specjalną aplikacje, stworzoną specjalnie do rozmów ze znajomymi.

Aplikacja Messenger połączona jest z kontem na Facebooku, dzięki temu dostępne są tam wszystkie osoby, które mamy w znajomych. W łatwy i bardzo przejrzysty sposób można wysłać do nich wiadomość, tworzyć konwersacje grupowe, czy po prostu rozmawiać na bieżąco, gdziekolwiek się akurat znajdujemy.

Messenger pozwala na łatwe dodawanie zdjęć, filmów, wysyłanie emotikon, czy ostatnio bardzo popularnych stickersów, czyli kolorowych obrazków, często dobranych tematycznie do sezonu, które z pewnością rozbawią naszego rozmówcę.

IFS www.mashupevents.pl