Znane i cenione firmy ochroniarskie

Juwentus to obecnie jedna z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych firm ochroniarskich działających w polsce. Dzisiaj Juwentus obsługuje ponad kilkadziesiąt tysięcy klientów, a działa od zaledwie 25 lat. Obecnie Juwentus jest grupą spółek, które są ze sobą połączone kapitałowo, zaś każda z tych spółek jest wyspecjalizowana w innej dziedzinie z zakresu ochrony mienia.

Dzięki tak szerokiej i różnorodnej specjalizacji firma Juwentus gwarantuje swoim klientom kompleksową obsługę. Juwentus obsługuje zarówno duże firmy korporacyjne, jak i niewielkie zlecenia. Kolejna znana i ceniona na polskim rynku firma ochroniarska to Hunters.

Hunter działa w zakresie ochrony mienia, monitorowania alarmów oraz współpracy z grupami interwencyjnymi. Firma w swojej pracy wykorzystuje najnowsze technologie, oprogramowania oraz systemy łączności. Wszystkie plany współpracy i ochrony są przygotowywane w oparciu o indywidualne potrzeby oraz możliwości klienta.

fotografia produktowa poznań

Firma ochroniarska Hunters świadczy usługi zarówno w zakresie ochrony mienia jak i ochrony osób. Konwój to kolejna z cenionych firm ochroniarskich działających na terenie Polski. Firma istnieje od 1992 roku i zajmuje się zarówno ochroną mienia jak i ochroną osób.

Poza ochroną firma oferuje także ubezpieczenia na wysokie sumy. Konwój może poszczycić się wysoko wykwalifikowanymi kadrami oraz stabilnością zatrudnienia. Firma realizuje wielkie zamówienia jak i mniejsze, także te o dużym stopniu dyskrecji.

https://www.fajerwerki-obornicka.pl/ https://amica-group.com/news-details/oven-manufacturer