Jak jeszcze można się porozumiewać?

Komunikacja ze znajomymi, przyjaciółmi, rodziną to bardzo ważny obszar w życiu każdego młodego człowieka. Żyjemy jednak w czasach, gdzie technologia coraz bardziej wchodzi w naszą codzienność, ludzie są zapracowani, zajęci i często po prostu nie mają czasu na spotkania towarzyskie i budowę więzi.

Właśnie z myślą o takich sytuacjach powstało wiele aplikacji, umożliwiających sprawny kontakt z otoczeniem. Bardzo popularna na Zachodzie jest aplikacja WhatsApp, umożliwiająca wysyłanie wiadomości, zdjęć i filmów wideo.

Wystarczy tylko połączenie z Internetem i numer telefonu znajomego, a już w łatwy i często dużo tańszy sposób możemy nawiązać rozmowę. Do łask powraca również popularne dawniej Gadu-gadu teraz w formie mobilnej umożliwia nie tylko rozmawianie ze znajomymi, ale także opcję losowanie rozmówców, dzięki której można poznać nowe osoby i przy odrobinie szczęścia nawiązać ciekawe znajomości.

Dla lubiących efekty wizualne oczywiście najlepszym rozwiązaniem jest Skype, umożliwiający wideo-rozmowy, gdziekolwiek się nie znajdujemy.