Autokar, samolot czy dojazd we własnym zakresie?

Wraz ze zbliżającymi się wakacjami zaczynamy rozglądać się za idealną ofertą wycieczki zagranicznej. Konkurencja na rynku turystyki jest bardzo duża, zatem biura podróży prześcigają się z ofertami, proponując klientom coraz korzystniejsze warunki w dość przystępnych cenach. To, co ma spory wpływ na koszty wycieczki to środek transportu.

Trzeba wiedzieć, że w przypadku krajów europejskich biura podróży oferują wycieczki autokarowe, samolotowe lub z dojazdem własnym samochodem. Wybór dla klienta może być dosyć trudny. Zazwyczaj ceny wycieczek autokarowych oraz tych z dojazdem własnym są znacznie niższe. Podobnie jak catering poznań ceny mogą się znacznie różnić – jeśli chodzi o koszty wyżywienia.

Jednak warto pamiętać, że wiąże się to dla nas ze sporymi utrudnieniami. Podróż trwa czasem kilkanaście godzin, co może być bardzo męczące. W przypadku podróży własnym samochodem warto doliczyć koszty paliwa oraz opłaty za autostrady.

Może się okazać, że koszty będą na podobnym poziomie co wycieczka samolotowa. Jeżeli ktoś się nie boi latać samolotem, lot to najlepsze rozwiązanie. W zaledwie kilka godzin dotrzemy na miejsce i możemy cieszyć się wakacjami.

catsitter poznań